İletişim

Hoş geldiniz iletişim sayfamıza! Eğer uzaylı değilsek, bize bir mesaj bırakabilirsiniz. Umarız ki uzaylı değilsinizdir, çünkü uzaylılarla iletişim kurma kılavuzumuz henüz hazır değil. Ama eğer pizza seviyorsanız, hemen iletişime geçebilirsiniz. Pizza severler her zaman hoş geldi!

İletişim Formu

Adınız: https://oynasweetbonanza.org/ [En sevdiğiniz esprileri, anıları veya bize iletmek istediğiniz diğer şeyleri buraya yazın. Ufak bir şaka da olabilir!]

Neden Bize Ulaşmalısınız?

  1. Ücretsiz Gülümsemeler: Size ücretsiz sanal gülümsemeler göndermek için buradayız. 🙂
  2. Teknolojiye İnanıyoruz: İnanıyoruz ki dünya düz değil, piksellerden oluşuyor!
  3. Cevap Vermek Bizim İşimiz: Ne zaman yazarsanız yazın, size geri dönmek için buradayız. Hatta uzaydan mesaj gelmediği sürece çok hızlıyız!

Unutmayın, bu sayfa sadece eğlence amaçlıdır. Eğer ciddi bir konuşma yapmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ama esprilerden hoşlanan bir ekibiz, o yüzden gülümsemeyi unutmayın!

Harita

Eğer ofisimize gelmek isterseniz, aşağıdaki koordinatları takip edebilirsiniz:

Enlem: 40.7128° N Boylam: -74.0060° W

Eğer yıldızlar arasında yolculuk yapmayı planlıyorsanız, lütfen bir astronot kılavuzuyla iletişime geçin. Biz sadece dünyadan mesajları alabiliriz!

Umarız sizi güldürebilmişizdir. Daha fazla gülmek veya ciddi bir konu hakkında konuşmak isterseniz, aşağıdaki iletişim formunu doldurun. Uzaylı dostlarımıza selam söylemeyi unutmayın

oynasweetbonanza.org Sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezler kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, çerez kullanımımıza izin vermiş olursunuz.
Kabul Ediyorum